Trzy punkty i hattrick w meczu z Beniaminkiem 03.

Nie było niespodzianki w meczu Beniaminek 03 Starogard Gdański – MLKS Borowiak Czersk. Bohaterem czerszczan został Patryk Duda, który ustrzelił hattricka.

Pierwsza bramka padła z rzutu karnego po faulu na Łukaszu Leperze. Druga również po rzucie karnym, tym razem faulowany był Marek Kaszubowski. Trzeci gol padł w 58. minucie. Prostopadłą piłkę po przechwycie zagrał Marek Kaszubowski do Łukasza Lepera, a ten dograł ją do niepilnowanego Patryka Dudy, który uderzeniem z pierwszej piłki posłał futbolówkę do bramki, ustalając wynik spotkania na 0:3.

Jest to dziesiąte zwycięstwo z rzędu w tym sezonie pod wodzą Artura Papierowskiego. Wygrana na terenie Beniaminka na pewno zmotywuje czerszczan przed zaległym meczem z Żuławami Nowy Dwór Gdański.

Mamy dużo powodów do zadowolenia. Stworzyliśmy sporo sytuacji, zawodnicy byli aktywni i grali wymiennie na kilku pozycjach. Widać, że nabraliśmy ogłady w tej lidze i mimo że rudna zbliża się ku końcowi odżyliśmy fizycznie, bo nogi bardziej niosą. Trzeba jednak pamiętać, że Beniaminek też miał kilka okazji. Przy rzucie karnym powstrzymał ich świetnie dysponowany Mateusz Polakowski. Duże uznania dla całego naszego zespołu za dobre 90 minut gry i zero z tyłu! – stwierdził po meczu trener Artur Papierowski.

Skrót z meczu pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=xX-BJenlLMI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1g8Vjje5woJM139gj0i_-ZPckxsfFyRB2v3JevTg6E80eSiO3wjQrbzew

Dodaj komentarz