Odskoczyć od rywali

Intensywny tydzień przed piłkarzami Borowiaka Czersk. Podopieczni Artura Papierowskiego najpierw w środę 11 listopada zagrają na wyjeździe z Beniaminkiem 03 Starogard Gdański, a następnie na własnym boisku z Żuławami Nowy Dwór Gdański (termin w trakcie ustalania). Celem naszego zespołu na te dwa spotkania jest oczywiście komplet punktów i wzmocnienie pozycji lidera po rundzie jesiennej obecnego sezonu.

Piłkarze Borowiaka Czersk w miniony weekend mieli wolne gdyż ich spotkanie z Żuławami zostało przełożone z powodu niedyspozycji rywali. Zamiast tego spotkania nasz sztab szkoleniowy przeprowadził trening, grę wewnętrzną 9×9 i rozpoczęły się przygotowania właśnie do spotkania z Beniaminkiem. Wszystko po to żeby być jak najlepiej przygotowanym do końcówki sezonu która jest intensywna.

Celem zespołu Borowiaka na spotkanie z Beniaminkiem 03 Starogard Gdański jest odniesienie zwycięstwa i dopisanie do swojego dorobku kolejnych trzech punktów. W sztabie szkoleniowym czerskiego zespołu nikt nie ukrywa że MLKS chce zimę spędzić na fotelu lidera rozgrywek i z tego miejsca przygotowywać się właśnie do wiosennej rundy rewanżowej.

Beniaminek obecnie zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli i ma na swoim koncie 26 punktów. Na ten dorobek złożyło się siedem zwycięstw, pięć remisów i dwie porażki. Bilans bramkowy to 27-17. Najlepszym strzelcem zespołu jest Turek Burga Sanli Mustafa, który do tej pory siedmiokrotnie pokonywał bramkarzy rywali.

Spotkanie z Beniaminkiem zostanie rozegrane w Starogardzie na boisku piłkarskim przy ulicy Harcerskiej, a jego początek zaplanowano na godzinę 13:00. Mecz oczywiście odbędzie się bez udziału publiczności.

Dodaj komentarz