Liczy się tylko zwycięstwo! Zapowiedź meczu ze Spartą Sycewice.

W niedzielę podopieczni Artura Papierowskiego rozegrają czwarty mecz na własnym Stadionie przy ulicy 21 Lutego 2a. Po przegranej w sobotnim meczu w Ustce 3:2, zrobią wszystko, żeby przed własną publicznością znowu zwyciężyć.

Piłkarze Borowiaka Czersk w pięciu pierwszych kolejkach rundy jesiennej IV ligi zapisali na swoim koncie jedno zwycięstwo, jeden remis oraz cztery porażki, zajmując 19. miejsce w ligowej tabeli. Z kolei Sparta Sycewice plasuje się na 12. pozycji z dorobkiem 7 punktów (2-Z, 1-R, 2-P). Oba zespoły dzielą w tabeli trzy punkty, więc jest to spotkanie, o którym się po prostu mówi „mecz o sześć punktów”. Stawką jest zrównanie się w tabeli, bądź ucieczka Sparty na sześć oczek do przodu. W niedzielę czerszczanie zrobią wszystko, żeby w meczu ze Spartą Sycewice zgarnąć pełną pulę.

W obu zespołach nastroje przed meczem są bardzo bojowe, więc czeka nas emocjonujące spotkanie. Mamy nadzieję, że licznie przybyli kibice swoim głośnym dopingiem wspomogą drużynę Borowiaka, która dzięki zwycięstwu zacznie piąć się w górę w ligowej tabeli!

przed nami bardzo ważne spotkanie w kontekście układu tabeli, ale traktujemy je normalnie – jak każdy inny ligowy mecz. Liga jest bardzo wyrównana i każdy przeciwnik jest bardzo wymagający. Sparta, tak samo jak my jest beniaminkiem w rozgrywkach IV ligi i zapewne czeka nas trudna przeprawa. Wierzę, że nasi piłkarze staną na wysokości zadania i zrealizują cel, jakim jest strzelenie przynajmniej o jednego gola więcej niż nasz niedzielny przeciwnik – mówi grający członek zarządu Łukasz Leper.

Gramy u siebie i ostatnio na naszym stadionie udało się wygrać. Liczę na głośny, kulturalny doping z trybun, który poniesie naszych zawodników do kolejnego zwycięstwa. Wiemy, że Sparcie trudno strzelić gola. Do tej pory ma najmniej straconych bramek, zaledwie 3. razy wyciągali piłkę ze swojej siatki. Świetnie wykorzystują stałe fragmenty gry, są groźni z kontrataku. Motywacji im nie zabraknie. U nas też jej nie brakuje. Każdy chce grać i udowodnić swoją przydatność w zespole, więc na pewno czeka nas ciekawy mecz – mówi trener Artur Papierowski

Dodaj komentarz