Outsider nie sprostał liderowi. LKP Nowa Karczma – MLKS Borowiak Czersk 1:4 (0:3).

MLKS jest w „gazie”! To już szóste zwycięstwo w tej rundzie!

Listę strzelców Borowiaka otworzył dzisiaj Paweł Kołatka. W pierwszej połowie bramki dołożyli jeszcze Kevin Wojciechowski i Piotr Marach. Pewne i efektowne zwycięstwo przypieczętował Mateusz Stramol, który zdobył czwartego gola. Przy stanie 0:4 rozluźnienie gości wykorzystała Nowa Karczma, ustalając wynik spotkania na 1:4 dla Borowiaka.

Okazji do podwyższenia rezultatu było jeszcze kilka, lecz wynik nie uległ już zmianie. MLKS Borowiak Czersk wygrał swój kolejny mecz ligowy i po siedmiu kolejkach z 19 punktami samodzielnie przewodzi w tabeli. Rywale gubią punkty, Styna Godziszewo, która w zeszłej kolejce pokonała Radunię II Stężyca, w tej kolejce zaledwie zremisowała w Starej Kiszewie z Wierzycą i spadła na 4 miejsce. Przewaga Borowiaka nad tym zespołem wynosi już 5 punktów! Nowymi wiceliderami są Radunia II Stężyca oraz KS Skorzewo. Radunia na swoim obiekcie pokonała aż 5:1 Wdę Czarna Woda, a KS Skorzewo wygrało z GKS Bobowo 4:2.

Przewaga Borowiaka nad KS Skorzewo wynosi 3 punkty i z tym też zespołem MLKS Borowiak Czersk w spotkaniu na szczycie zagra w następnej, 8. kolejce. Mecz ten zostanie rozegrany 5 października o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Czersku. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ten arcyważny pojedynek!

Dodaj komentarz