Lider z outsiderem w 7.kolejce A – klasy III gr.

Ostatnia w tabeli LKP Nowa Karczma podejmie prowadzący w lidze MLKS Borowiak Czersk w niedzielnym meczu 7. kolejki A – klasy III grupy.

Po sześciu kolejkach czerszczanie pozostają jedynym niepokonanym zespołem w lidze. Niewiele jednak brakowało, a przed tygodniem straciliby punkty, bo mocno postawiła się ekipa Nowej Cerkwi, która do 60 minuty spotkania prowadziła! O zwycięstwie Borowiaka zadecydowała dopiero końcówka meczu.

Nie ma co ukrywać, że Borowiak będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania, bo ekipa z Nowej Karczmy jest ligowym outsiderem. Dotychczas wywalczyła zaledwie jeden punkt i zamyka tabelę z bilansem -20 (8 strzelonych/28 straconych). Jednak dobrze wiemy, że nie ma co popadać w hurraoptymizm, bo takie mecze rządzą się swoimi prawami.

Jedziemy po zwycięstwo, ale nastawiamy się na ciężki bój. Jedziemy przecież w charakterze gości, z tego co się orientuję gramy na sztucznej nawierzchni przy sztucznym oświetleniu, może być różnie. Na pewno nie nastawiamy się na żaden pogrom. Podchodzimy z szacunkiem do przeciwnika i postaramy się zaprezentować z jak najlepszej strony – zapowiada nasz środkowy obrońca Łukasz Gliniecki

Początek spotkania w Stężycy przy ulicy Abrahama 11 o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców!

Dodaj komentarz