Borowiak gra w Czersku z Wierzycą Stara Kiszewa o kolejne trzy punkty!

Piłkarze Borowiaka Czersk wygrali w tym sezonie dwa pierwsze mecze oraz w ostatniej kolejce zremisowali 1 do 1 z pretendentem do awansu – Radunią II Stężyca.

W sobotę zmierzą się z Wierzycą Stara Kiszewa, która zeszły sezon w A – klasie zakończyła na 9. pozycji (31 pkt. 9 – Z, 4 – R, 13 – P, bramki 49 – 59). W tym sezonie Wierzyca aktualnie plasuje się na 10. miejscu (4pkt. 1 – Z, 1 – R, 1 – P, bramki 4 – 5). Goście zaczęli rywalizację w A – klasie znakomicie – wygrali 2:1 ze Sławkiem Borzechowo, następnie przegrali na wyjeździe z Kolejarzem Chojnice 2:0 oraz zremisowali u siebie 2:2 z GKS Bobowo. W przypadku zwycięstwa MLKS może zostać liderem rozgrywek.

Trener Artur Papierowski cieszy się z tego, że po trzech meczach jego zespół ma 7 punktów. – Do spotkania z Wierzycą przystępujemy pozytywnie nastawieni głównie dlatego, że przez ostatni tydzień wykonaliśmy dobrą robotę i dopisała frekwencja na treningach. Będziemy grać na maksimum naszych możliwości, chcemy narzucić swój styl gry, który wcześniej trenowaliśmy. Przed każdym meczem stawiamy sobie za cel zdobycie trzech puntów. Tak samo będzie w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim w Czersku – zapowiada szkoleniowiec Borowiaka.

Ze względu na czerwoną kartkę i wykluczenie nie zagra Patryk Duda. Pod znakiem zapytania stoi występ Kacpra Skowrońskiego oraz Adriana Pruszaka, którzy tego dnia pracują.

Mecz Borowiaka Czersk z Wierzycą Stara Kiszewa rozpocznie się o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!

Dodaj komentarz