Poturbowany Borowiak zmierzy się z Sokołem Zblewo w derbach Kociewia.

Dla Borowiaka Czersk mogą to być jedne z najtrudniejszych derbów regionu. Zespół trenera Artura Papierowskiego rozegra spotkanie w Zblewie z Sokołem, mając mocno przetrzebiony skład, a do wykonania ważne zadanie. MLKS musi wywalczyć w tym meczu co najmniej remis, bo jeśli nie, rywale walczący o utrzymanie mogą odjechać na niebezpieczny dystans.

Przed meczem z Sokołem kontuzjowani są: Kacper Skowroński, Mateusz Stramol oraz Adrian Pruszak. Z powodu pracy w meczu nie wezmą udziału: Łukasz Gliniecki, Patryk Duda, Dawid Malewicz czy Kamil Młodzianowski. Do tej listy można dorzucić bramkarza i dwóch napastników, a wtedy zebrałaby się z tego całkiem solidna ligowa jedenastka.

Fantazje fantazjami, natomiast przed trenerem Borowiaka stoi arcytrudne zadanie. Piłkarzom z Czerska potrzebne są punkty, czy będą w stanie sprostać zadaniu?

Sytuacja w Czersku jest na tyle trudna, że Borowiak zgłosił do Ligi Okręgowej kilku młodych piłkarzy, m.in. Stanisława Sowińskiego, Mikołaja Podlewskiego, Kevina Wojciechowskiego, Kamila Słomińskiego czy wypożyczonego z Czarnych Piece Damiana Szumachera, który zaliczył debiut w ostatnim spotkaniu z Czarnymi Przemysław.

Czy w natłoku trudnych spotkań przed Borowiakiem, zawodnikom z Czerska uda się utrzymać dobrą formę? Czy ostatni, bardzo dobry mecz w wykonaniu MLKSu był przełomowym impulsem do serii zwycięstw? Jeśli i WY jesteście ciekawi jak potoczy się decydujące o układzie w tabeli spotkanie z udziałem naszych piłkarzy to serdecznie zapraszamy do Zblewa. Początek spotkania o godzinie 15:00 w Zblewie przy ulicy Sportowej 27. Pomóżmy naszym zawodnikom, dopingujmy ich z całych sił, oni tego bardzo potrzebują. Z naszym wsparciem będzie im łatwiej.

Dodaj komentarz